Wrażenia po inauguracji

Bardzo dziękuję nauczycielom i gościom za udział w inauguracji projektu FENIKS, 20 lutego 2009 r. Od tej pory rozpoczynamy już prace w ramach projektu. Poniżej tekst mojej prezentacji z podstawowymi informacjami na temat realizacji projektu w woj. podkarpackim.
  • prezentacja - pdf

Na stronie Pracownie fizyczne zamieszczamy informacje dotyczące zajęć w pracowniach IF UR. Bardzo proszę o systematyczne zapoznawanie się z uaktualnianymi na bieżąco informacjami dotyczącymi zajęć w pracowniach.

Proszę także o jak najszybsze zarejestrowanie się wraz z uczniami na centralnym portalu projektu FENIKS, prowadzonym przez Uniwersytet w Kielcach: http://feniks.ujk.kielce.pl

Zarejestrowani nauczyciele będą mieli dostęp do materiałów dydaktycznych dotyczących pakietów tematycznych przygotowanych przez siostrzane ośrodki (sekcja Materiały -> Dokumenty). Jeśli zobaczycie Państwo te materiały będzie to dowód na to, że zalogowaliście się prawidłowo.

Ostatnia uwaga dotyczy nazewnictwa. Zwrócono uwagę, że nasza aktywność jest realizowana w ramach Projektu FENIKS (a nie Programu). Od tej pory będziemy używać już prawidłowej nazwy.

Serdecznie pozdrawiam

Krzysztof Golec-Biernat
koordynator URz projektu FENIKS